Ми – команда технологів-фармацевтів, які об’єднані однією ідеєю – виробництвом натуральної косметики

Ми більше 10-ти років працюємо у сфері розробки косметичних засобів рука об руку з косметологами та дерматологами України, тому маємо актуальні дані від практиків про «слабкі місця» і «точки болю» споживачів. Завдяки накопиченому досвіду ми вирішили створити власні унікальні продукти – натуральні, дієві та екологічні, об’єднані під брендом APIDAE.
Ми використовуємо широкий доглядовий спектр властивостей продуктів бджільництва в поєднанні з ретельно відібраними інгредієнтами для створення простих, але ефективних і безпечних косметичних засобів.

Що ми робимо?

Ми здійснюємо весь цикл виробництва – від розробки формули косметичного засобу і підбору сировини до його реалізації. На кожному етапі здійснюється контроль всіх складових технологічного процесу, адже від цього залежить якість нашої продукції.

Наша місія

Ми прагнемо створювати натуральні та дієві продукти. Для цього ми використовуємо високоякісне рослинна сировина в поєднанні з продуктами бджільництва. Ми пишаємося нашим виробництвом, тому всі інгредієнти чітко вказані на сторінці продукту і на пакуванні.

Турбота про природу

Ми цінуємо дари природи за їх багатогранність і користь, тому вважаємо, що кожен з нас повинен внести свій внесок в екологію. Ми подбали про те, щоб всі продукти нашого бренду пакували з використанням переробляються або багаторазових контейнерів, що дозволяє уникнути марнотратного ставлення до навколишнього світу.